Клеющая смесь Eco solutions " ТЕПЛЫЙ ДОМ" (25кг)

Клеющая смесь Eco solutions " ТЕПЛЫЙ ДОМ" (25кг)
Код товара: 7f9390af-e22c-11e5-bfff-00e04c12e360
В наличии
Цена:
73.60 грн.
Поделиться:

Описание Клеющая смесь Eco solutions " ТЕПЛЫЙ ДОМ" (25кг):

 Клеющая смесь Eco solutions " ТЕПЛЫЙ ДОМ" 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Розчин використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання мінераловатних і пінополістирольних плит і для виконання армованого шару. Паропроникна. Еластична, має дуже добре зчеплення з несучою основою і мінераловатною і пінополістирольною плитою. Можливе використання для приклеювання на стіни або підлогу керамічної плитки, скломозаїки і порцелянових плиток, клінкерних і кам’яних плиток.

ВЛАСТИВОСТІ
 • ПАРОПРОНИКНА
 • ВИСОКА АДГЕЗІЯ
 • ЗРУЧНА У ВИКОРИСТАННІ
 •  ВИСОКОПЛАСТИЧНА
 
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Розчин «ТЕПЛИИ ДІМ» кріпиться до несучих поверхонь. Поверхня повинна бути суха і міцна, очищена від пилу, бруду, плям жиру й масел і інших, що послаблюють зчеплення, речовин. Неміцні шари, що не тримаються, необхідно прибрати. При наявності дефектів і нерівностей на поверхні основи рекомендується вирівняти стартовою шпаклівкою SCANMIX ТТ. Всі основи обробити 1-2 рази грунтовкою SCANMIX.
Рекомендується перевірити зчеплення зразків пінополістирольної плити (15*15 см) з основою. Через 3 дні перевірити надійність зчеплення на відрив.
 
ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ
Клеючий розчин «ТЕПЛИИ ДІМ» перемішують вручну або механічним способом до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз, після чого розчин можна використовувати на протязі 4 годин. Роботи проводити при температурі основи від +5 до + ЗО °С. Коли розчин схоплюється, його треба оберігати від замерзання, швидкого висихання і дощу. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +20 °С при відносній вологості 60%. Для приклеювання теплоізоляційних плит клеючий розчин наноситься по периметру плит ему гою (шириною 4-5 см). В центрі плити форм ується 6-8 плям,висотою не менше 1см і діаметром біля 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно одна одної. Площа, вкрита розчином, повинна складати не менше 40 % від площі плити.Наносити клеючий розчин на всю поверхню зубчатого шпателя із зубцями 8*8абоЮ* 10мм можна лише маючи рівну основу. Розчин не повинен попадати на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.
Спочатку бажано зробити рівною стороною шпателю тонкий контактний шар по периметру мінераловатної і пінополістирольної плити і в місцях, де будуть формуватися плями розчину. Це значно полегшить роботу по монтажу плит. До виготовлення армованого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. Клеючий розчин тонким шаром наноситься рівною стороною шпателя. Зубчатою стороною формуємо борозни. Сітка із скловолокна вдавлюється в клеючий розчин. Виступаючий розчин вирівнюється пласким шпателем. При цьому сітка обов'язково повинна знаходитись в середині шару клеючого розчину і малюнок сітки не повинен проступати. Сітка укладається одночасно двома полотнами зверху вниз з нахлестом країв в 10 см. Нерівності необхідно ретельно зашліфовувати, щоб їх не було помітно крізь тонкий шар декоративної штукатурки (2-3 мм). В суміш вливати тільки прохолодну воду.
Інструменти повинні бути вимиті відразу після закінчення роботи.
 
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.
 
ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ
В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців віддати виробництва, вказаної на упаковці. УПАКОВКА
Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.
 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками.
 • Максимальне зерно 0,3 мм
 • Кількість води для замішування розчину 0,16-0,2 л/кг суміші
 • Час використання до 4 годин
 • Температура повітря і основи при використанні Від + 5 °до + 30 °С
 • Товщина шару До 15 мм
 • Витрата: 
 1. в якості клею для плит Від 5 кг/м2
 2. в якості арміруючого шару Від 5 кг/м2
 • Міцність зчеплення 3 основою більше 0,8 МПа

9. Отзывы

Бюджетная смесь - клеет и армирует.

Отзывы о Клеющая смесь Eco solutions " ТЕПЛЫЙ ДОМ" (25кг):

Написать свой отзыв

К сожалению об этом товаре ещё нет отзывов. Оставьте свой отзыв.
Написать отзыв
Ваше Имя:Достоинства:
Недостатки:
Комментарий:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код с картинки:

Нет отзывов об этом товаре.
Написать отзыв

База строительных материалов БудОснова Харьков © 2017 - строительные материалы в Харькове